Nasi klienci przy finansowaniu inwestycji związanych z dobudową windy do istniejącego budynku mogą skorzystać z finansowania w ramach programu Dostępność plus. Program ten umożliwia uzyskanie kredytu na całą inwestycję z możliwością częściowego umorzenia części kapitału.

Udzielany kredyt jest oprocentowany od 0,15% w skali roku, z okresem finansowania na 20 lat. W ramach kredytu istnieje możliwość częściowego finansowania z PFRON lub skorzystania z umorzenia do 40% kapitału.

Oferujemy kompleksową realizacją całej inwestycji od koncepcji przez projekt, prace budowlane do ostatecznego odbioru przez inwestora.

Naszym klientom udostępniamy wzory wszystkich niezbędnych dokumentów, oraz zapewniamy wszystkie usługi niezbędne do skorzystania z finansowania.

Dla naszych klientów opracowaliśmy do wyboru kilka standardowych rozwiązań różniących się funkcjonalnością, należy pamiętać że wybór urządzenia przy dobudowie nie jest w pełni dowolny i zależy od dostępnej przestrzeni i możliwości technicznych.

Do wyboru oferujemy gotowe projekty urządzeń opartych na podzespołach renomowanych producentów, na życzenie istnieje możliwość instalacji dźwigów dowolnego producenta.

Z opracowań gotowych dostępne są:

Winda o udźwigu 450kg

Winda o udźwigu 450kg w wykonaniu dla niepełnosprawnych

Winda o udźwigu 630kg

Winda o udźwigu 630kg w wykonaniu dla niepełnosprawnych

Winda o udźwigu 1000kg

Winda o udźwigu 1000kg w wykonaniu dla niepełnosprawnych

W przypadku programu Dostępność + można uzyskać finansowanie nie montaż nie tylko windy ale także i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się, aby poznać więcej szczegółów zadzwoń do nas lub napisz na biuro@prosky.com.pl